Танцювальна школа-студія "Перлина" - це простір, де люди не лише відпочивають душею, танцюючи, але і виявляють свою Красу, Дорогоцінність, Багацтво, і Досконалість, котрі були сховані на дні душі...знаходять свою "перлину". Наскільки щасливий володар цього сяйва зуміє відкритися, настільки він сам і всі навколо зможуть його побачити. А в товаристві собі подібних проявлятися легше! Від заняття до заняття ми кропітливо трудимось над цим. Втім труд наш легкий і приємний. Бо танець наповнює життєвими силами, позитивними емоціями та здоров`ям!
     
     "Перлина" пропонує танцювальні напрямки для всіх вікових категорій:
     
     - танці для малят (3-6 р.);
     
     - джаз-модерн для дітей шкільного віку;
     
     - циганський танець;
     
     - фламенко (іспанський танець);
     
     - арабський танець;
     
     - трайбл (племінний танець);
     
     - полька і вальс;
     
     - постановка весільного танцю.
     
     Танцювальні заняття є унікальним поєднанням красивого з приємним і корисним. Ви можете отримати тут не лише гнучке пластичне тіло, красиву поставу і ходу, але і хороший настрій і впевненість в собі, і творче піднесення. Танець гармонізує людину, бо в ньому тіло виражає те, що відчуває душа. І бонусом для кожного стане велика ймовірність зустріти тут нових друзів, а отже стати багатшими!
     
     Наприкінці навчального року, наша студія традиційно влаштовує концерт, на якому зустрічаються "перлини" та наші гості. Всі разом, ми відправляємось у незвичайну подорож: у невидимий світ думок, почуттів та емоцій, котрі на короткий час втілюються у прекрасні, яскраві, чуттєві танцювальні форми. Я вірю в "ефект метелика". Я вірю, що "веселка", яку створює "Перлина" на цьому дійстві, наповнює увесь світ енергією Краси, Творчості і Натхнення.
     
     Приєднуйтесь! Давайте творити разом у прекрасному світі Музики і Танцю!